Cesta: OMA » Poľsko » powiat żywiecki » Turistické trasy

powiat żywiecki Turistické trasy

Turistická mapa

ikona Turistická mapa turisticky-atlas v powiat-zywiecki

Zaujimavosti v oblasti

296x turistické informácie, 242x orientačný bod, 170x prístrešok, altánok, 81x ohnisko, 79x poľovnícky posed, 63x miesto, 45x atrakcia, 33x orientačná mapa, 23x studňa, 22x miesto na piknik, 10x komín, 6x chránená oblasť, 3x chranený strom, 1x vodárenská veža, 1x ZOO

Možnosti na voľný čas

14x kultúrny dom, 14x múzeum, 13x knižnica, 11x park, 11x miesto na uviazanie psov, 10x galéria, 6x prehrovňa, 4x divadlo, 2x nočný podnik, 1x zábavný park, 1x kino

Ubytovanie v oblasti

207x penzión, 43x hotel, 33x horská chata, 29x kemping, 16x hostel, 2x motel

Stravovanie

108x reštaurácia, 81x pitná voda, 36x rýchle občerstvenie, 26x kaviareň, 24x pizzéria, 16x donáška, 11x kebab, 10x bar, 8x pohostinstvo, 7x vegetariánska, 6x pivovar, 5x hamburger, 4x verejný gril, 4x ázijská reštaurácia, 3x čajovňa, 2x čína, 2x sushi, 2x talianska reštaurácia

Interaktívna turistická mapa

zobraz si interaktívna turistická mapa

Turistické trasy

Spolu je v powiat żywiecki 133 trás, ktoré majú 1 004 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.

Všetky Turistické trasy Slovenska.

Interaktívna turistická mapa

Iné typy: náučný chodník, iná, miestna, hlavná,

Turistické trasy sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).

Interaktívna turistická mapa

gmina Jeleśnia: 193 km trás

ikona gmina Jeleśnia: 193 km trás turisticky-atlas v gmina-jelesnia

gmina Rajcza: 148 km trás

ikona gmina Rajcza: 148 km trás turisticky-atlas v gmina-rajcza

gmina Ujsoły: 130 km trás

ikona gmina Ujsoły: 130 km trás turisticky-atlas v gmina-ujsoly

Turistické trasy, červená farba

Spolu je v powiat żywiecki 13 trás farby červená, ktoré majú 157 km.

Turistické trasy, žltá farba

Spolu je v powiat żywiecki 27 trás farby žltá, ktoré majú 163 km.

Turistické trasy, zelená farba

Spolu je v powiat żywiecki 28 trás farby zelená, ktoré majú 207 km.

Turistické trasy, modrá farba

Spolu je v powiat żywiecki 27 trás farby modrá, ktoré majú 202 km.

Turistické trasy, iná farba

Spolu je v powiat żywiecki 38 trás farby iná, ktoré majú 275 km.

powiat żywiecki Turistické trasy

Viac o nás

Podpor projekt OMA:

QR kód na túto stránku powiat-zywiecki.oma.sk turistika

Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.

Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...

Zdroj dát

Mapové údaje pochádzajú z www.OpenStreetMap.org, databáza je prístupná pod licenciou ODbL. OMA logoMapový podklad vytvára a aktualizuje Freemap Slovakia (www.freemap.sk), šíriteľný pod licenciou CC-BY-SA. Fotky sme čerpali z galérie portálu freemap.sk, autori fotiek sú uvedení pri jednotlivých fotkách a sú šíriteľné pod licenciou CC a z wikipédie. Výškový profil trás čerpáme z SRTM. Niečo vám chýba? Pridajte to. Sme radi, že tvoríte slobodnú wiki mapu sveta.